shoulder bags virgin hair

O NAS

June 24, 2013

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy agencją reklamową full service. Tworzymy energiczny i zgrany zespół ludzi pełnych pasji i chęci do pracy. Nasze doświadczenie wynika z wieloletniej obecności i praktyki na rynku. Jesteśmy w stanie zaprojektować i wyprodukować dla Państwa nawet najbardziej niestandardowe prace.

DLACZEGO MY?

To, co przede wszystkim możemy Państwu zagwarantować, to dotrzymanie terminu zamówienia. Jeszcze NIGDY w kilkuletniej karierze firmy, nie zdarzyło się nam przekroczyć deadlineu. Produkty, które dostarczamy są zawsze wykonane zgodnie z zaleceniami i standardami klienta. W razie potrzeby, dysponujemy własnym transportem. Warto skorzystać z usług naszej firmy. Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami, nasi handlowcy dokonają ekspresowej wyceny Państwa zlecenia.

[one_third_last]

CO NOWEGO?

Jesteśmy firmą elastyczną, stale się rozwijającą. Ciągle poszerzamy zakres naszych usług. Jeżeli nie znajdą Państwo w wymienionych przez nas usługach takiej, którą jesteście zainteresowani, warto złożyć do nas zapytanie – postaramy się sprostać Państwa wymaganiom.

Zajmujemy się również obsługą mailingów, wysyłką listów, paczek, przesyłek marketingowych, prowadzeniem baz klientów.
[/one_third_last]

[space]

Leave a Comment