shoulder bags virgin hair
Realizacje
Kilka lat temu, w naszej firmie wynikła potrzeba zapakowania dwóch produktów w jeden zestaw. Od tego momentu, zaczęliśmy rozwijać działalność w zakresie szeroko pojętego konfekcjonowania. Przez lata zebraliśmy duży, prężnie działający zespół, który jest w stanie wykonać wszelkie prace ręczne. Działamy jak swoiste pogotowie dla firm z nami współpracujących, przyjmując i realizując zlecenia 24/h. Milion dziennie, nie jest dla nas wyzwaniem. A jedno co możemy o sobie powiedzieć to fakt, że wyzwania bardzo lubimy!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy agencją reklamową full service. Tworzymy energiczny i zgrany zespół ludzi pełnych pasji i chęci do pracy. Nasze doświadczenie wynika z wieloletniej obecności i praktyki na rynku w zakresie poligarfii i reklamy. Jesteśmy w stanie zaprojektować i wyprodukować dla Państwa nawet najbardziej niestandardowe prace, zajmujemy się również pracami wykończeniowymi produktu przed wdrożeniem go na rynek.

Dlaczego my?

To, co przede wszystkim możemy Państwu zagwarantować, to dotrzymanie terminu zamówienia oraz szybkość wykonywanych usług. Produkty, które dostarczamy są zawsze wykonane zgodnie z zaleceniami i standardami klienta.
Posiadamy własne magazyny usytuowane za Warszawą, co pozwala nam realizować nietypowe zlecenia których wiele firm się nie podejmuje z powodu małych mocy przerobowych lub braku warunków przechowywania.
To daje nam przewagę nad innymi, zarówno pod względem cenowym, jak i szybkością wykonywanych zleceń.
W razie potrzeby, dysponujemy własnym transportem. Atrakcyjne ceny przewozu realizowanego towaru pozwalają nam na wykonywanie zleceń dla klientów krajowych i zagranicznych. Warto skorzystać z usług naszej firmy. Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami, nie posiadamy sztywnego cennika, każda wycena tworzona jest indywidualnie pod klienta i rodzaj zamówienia.

Co nowego?

Jesteśmy firmą elastyczną, stale się rozwijającą. Ciągle poszerzamy zakres naszych usług. W przypadku nietypowych prac, warto złożyć do nas zapytanie – postaramy się sprostać Państwa wymaganiom.
Zajmujemy się również obsługą mailingów, wysyłką listów, paczek, przesyłek marketingowych, prowadzeniem baz klientów, dystrybucją i prowadzeniem promocji.
Elastyczność, czas i jakość stawiamy zawsze na pierwszym miejscu podczas realizacji powierzonych nam zadań.